Kadrę naszego żłobka stanowią wykształceni, doświadczeni i troskliwi Opiekunowie dziecięcy oraz Położne, dla których istotne jest by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać swoją ciekawość i swój potencjał. Podejmowane przez nasz Zespół działania mają na celu wspieranie rozwoju emocjonalnego i umysłowego każdego z naszych dzieci oraz zaszczepienie umiejętności współpracy i prób budowania relacji z innymi dziećmi.

Istotne jest dla nas, by czas spędzany w żłobu był czasem zabawy, radości i nawiązywania nowych relacji z rówieśnikami.

Ciocia Kasia 

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku położnictwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując jako niania. Jest osobą cierpliwą, opanowaną i uśmiechniętą. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, haftować oraz wykonywać prace manualne i plastyczne.

O sobie: „Praca z małymi dziećmi oraz możliwość obserwacji ich rozwoju i zdobywania przez nie nowych umiejętności sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Staram się, by dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie i otoczone opieką oraz troską.”

Ciocia Ania

Ukończyła kurs opiekuna dzieci do lat trzech. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała w Ośrodku Hipoterapii Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Krakowie, w którym była pomocą hipoterapeuty podczas prowadzonych zajęć. Prywatnie pisze wiersze, szkicuje, czyta, jeździ na rolkach. Kocha zwierzęta.

O sobie mówi: „Jestem osobą wrażliwą, wesołą oraz opiekuńczą- cechy te stanowią podstawę w moim kontakcie z dziećmi. W pracy z dziećmi lubię ich naturalność i ciekawość świata”.

Ciocia Aneta

Studentka kierunku Biochemii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie z dziećmi zdobyła jako niania oraz nauczycielka tańca ludowego. Jest osobą otwartą, pozytywną, nie bojącą się nowych wyzwań. Jej pasją jest taniec, jazda konno oraz podróże, gdzie może zobaczyć i poznać nowe rzeczy.

Mówi o sobie: „Praca z dziećmi jest dla mnie jak podróż, każdy dzień z nimi jest inny, codziennie mogę się przy nich wiele nauczyć np. cierpliwości oraz naturalności. Praca z najmłodszymi przynosi mi dużą satysfakcję”.

Ciocia Aneta


Ukończyła kurs „Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym”. Prywatnie mama 2 dzieci. Czas wolny lubi spędzać na wspólnych wycieczkach.

O sobie: „Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, organizować im czas, motywować do zabawy. Praca z nimi to moja pasja, która daje mi dużą satysfakcję oraz poczucie spełnienia zawodowego”.