Mamo!
Planujesz powrót do pracy?
Chcesz zapewnić swojemu maleństwu najlepszą opiekę, rozwój i integrację z rówieśnikami?
Zapraszamy do Żłobka TeReFeRe 2!

Dzięki dofinansowaniu z MRPiPS abonament wynosi 330,22 zł/mies.

To kolejne, stworzone z myślą o dzieciach miejsce, w którym dbamy o wczesne wspomaganie rozwoju, zapewniamy codzienne, bezpłatne zajęcia z fizjoterapeutą na Sali Integracji Sensorycznej oraz wykwalifikowaną kadrę pielęgniarek, położnych i opiekunek dziecięcych.

Żłobek czynny jest przez pięć dni w tygodniu, od 7:00 do 18:00, przez cały rok!

Lokalizacja- ulica Zdunów 18C/1 (między ul. Zakopiańską a Kobierzyńską)

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 508 672 724, 12 410 56 26

Istotna jest empatia, poczucie bezpieczeństwa i dobra zabawa!

Projekt „Integracyjny Żłobek TeReFeRe –szansą na dobry start dla dzieci i ich mam” skierowany jest do Mam, które po okresie pozostawania z dzieckiem w domu, zdecydowały się na poszukiwanie i podjęcie pracy.

Dla każdej z Mam, która zakwalifikuje się do udziału w projekcie zapewniamy opiekę nad dzieckiem w wieku od 6 miesięcy do 3 lat przez okres 12 miesięcy.

Warunkiem do zakwalifikowania jest chęć podjęcia pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka lub plan powrotu do pracy po urlopie: macierzyńskim, rodzicielskim bądź wychowawczym.

 

 

 

 

Stworzyliśmy miejsce, w którym każde dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, może rozbudzać swoją ciekawość i potencjał. Wspieramy rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz zaszczepiamy umiejętność współpracy i budowania relacji z rówieśnikami, zapewniając jednocześnie Mamom komfortowe warunki powrotu do pracy.

Wiemy jak istotna jest dobra zabawa, bezpieczeństwo, kreatywność oraz wzmacnianie indywidualnych zainteresowań najmłodszych! Dlatego, w ramach zajęć, prowadzimy warsztaty rozwojowe, rytmiczno-ruchowe i plastyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka.

W naszym żłobku zapewniamy nowe, przestronne sale zabaw, salę do snu, ogród i plac zabaw, bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe, wsparcie psychologa i logopedy oraz sprawdzony, ekologiczny catering.

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, dokumentacją i regulaminem programu:

Formularz rekrutacyjny

Regulamin Rekrutacji i Uczestnictwa w Projekcie

Regulamin Żłobka Terefere

Statut Żłobka Terefere

Jesteśmy przekonani, że niskie opłaty pobierane w Żłobku TeReFeRe, odpowiedni dobór kadry, jej wysokie kwalifikacje, solidność i właściwe podejście do dzieci w połączeniu z doświadczeniem psychologicznym pracowników Krakowskiego Centrum Psychologicznego SALVATE pozwolą osiągnąć zamierzony cel, jakim jest stworzenie ciepłego, przyjaznego i profesjonalnego miejsca, w którym każda Mama może bez obaw zostawić swoje dziecko na czas powrotu do pracy.

Zapraszamy wszystkich rodziców do kontaktu:

508 672 724 lub 12 410 56 26

e-mail: biuro@salvate.pl